Rzeczy Bez Których Nie Wyobrażam Sobie Zimy...

by - lutego 02, 2018


Zimą z chęcią bym o poranku wcale nie wychodziła z łóżka... tylko leżała cały czas.
Taki scenariusz jednak w życiu codziennym nie wchodzi w grę, szkoda.
Chciałabym Wam pokazać Mój zimowy niezbędnik, czyli rzeczy bez których nie jestem w stanie przeżyć tej pory roku oraz które jednocześnie mi ten zimowy czas przede wszystkim umilają.


Na pierwszym miejscu są grube, wełniane swetry. Dzięki którym zima w tym momencie nie jest mi straszna. Chociaż rzecz ujmując przy takich temperaturach jakie mamy obecnie nie nazwałabym tego typową zimą.
Jestem ogromną fanką herbaty nic tak nie rozgrzeje Nas zimą od środka jak gorąca herbata
 z miodem.
 Kiedy temperatura spada zaczynają się problemy ze skórą także trzeba odpowiednio zadbać o jej kondycję. U mnie największy problem to dłonie, skóra staje się sucha i szorstka  dlatego najwięcej dbam o stan dłoni i ust. 
Na rynku mamy pełno kosmetyków do pielęgnacji dłoni tych tańszych i tych droższych, przetestowałam ich wiele. Jednakże w ostatnim czasie  jestem w trakcie testowania tylko kosmetyków naturalnych i to obecnie właśnie one sprawdzają się u Mnie najlepiej. 
Jestem ich wielką fanką.
Świetnie regenerują i nawilżają naszą skórę a do tego obłędnie pachną.
 Do dłoni stosuję krem z ECOreceptura z olejkiem arganowym i masłem shea. Natomiast  usta nawilżam popularnym i dobrze znanym wszystkim balsam marki EOS.
 Jestem z nich niesamowicie zadowolona.Zimą staram się też troszkę kreatywnie wykorzystać czas i czytać dużo książek. Można przy nich odpocząć i relaksując się a jednocześnie zaczerpnąć sporą dawkę wiedzy. 

You May Also Like

0 KOMENTARZE