DAY OFF

by - sierpnia 28, 2014


Czasami jest tak, że ma się potrzebę wyłączenia na chwilę z otaczającej nas rzeczywistości,, korzystając z ostatnich letnich promieni słońca postanowiłam zrobić sobie taki luźny dzień. Oczywiście jest to doskonała chwila na przeczytanie ciekawej książki.
Ostatnio wpadła mi w ręce nowa książka Izabeli Sowy "Powrót" którą można dostać m.in TUTAJ.

Książka opowiada o ludziach, którzy inaczej niż pokolenie ich rodziców wchodzą w dojrzałość i dorosłość. Najczęściej nie spełniają oczekiwań swoich rodziców i nie wpisują się w oczywiste wzorce narzucone przez społeczeństwo. Niby są dorośli, ale wciąż nie są tak traktowani- z drugiej strony oczekuje się od nich, że dorosną czyli założą wzorcową rodzinę, będą pracować w wymarzonym zawodzie typu lekarz czy prawnik. Nie chcą też wpasować się w oczekiwania modnych znajomych i hipsterskie lansy. Są więc rozdarci między rodzicami a hipsterami.
To książka o dorastaniu do własnej drogi.

Jest to genialna powieść o młodej kobiecie, której wydaje się, że dawno opuściła szkołę złudzeń, bo stanęła oko w oko z tym, przed czym ucieka pokolenie trzydziestolatków- z dorosłością. Okazuje się jednak, że życie potrafi zaskoczyć bardziej niż magia krainy Oz.

Myślę, że ta książka może być doskonałą inspiracją dla niejednego z Nas.


| sweter- Georgie | zegarek- Reserved | pierścionki- H&M |

You May Also Like

0 KOMENTARZE